progress_icon

Data założenia postępowania: 2022-01-21

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach

Katowicka 35

41-600 Świętochłowice

NIP: 6272748738

Osoba kontaktowa:

Karolina Michalska

tel:

e-mail: zzzzzz@zzzz_sw.pl

Kurs "Magazynier z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego" z wyrobieniem książeczki sanitartno-epidemiologicznej

POSTĘPOWANIE NR Z12/63113

Tryb postępowania: Szacowanie wartości zamówienia

Znak sprawy: Z13

Przedmiot zamówienia:

PROŚBA O OSZACOWANIE WARTOŚCI ZAMÓWIENIA

I. Przedmiot szacowania zamówienia.

Przedmiotem szacowania wartości zamówienia jest kompleksowa usługa zorganizowania oraz przeprowadzenia kursu zawodowego pn. „Magazynier z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem” oraz wyrobienie książeczki sanitarno-epidemiologicznej w łącznym wymiarze 120 godzin dydaktycznych (zajęcia teoretyczne i praktyczne) dla 3 uczestników/uczestniczek projektu „Nowe szanse i możliwości”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej: IX. Włączenie społeczne dla działania: 9.1. Aktywna integracja dla poddziałania: 9.1.1. Wzmacnianie Potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych – ZIT.

Przez godzinę dydaktyczną rozumie się 45 minut zegarowych, realizowanych w systemie po 5 godzin dydaktycznych dziennie. Do czasu zajęć nie wlicza się przerw.

Przez uczestnika/uczestniczkę projektu rozumie się osobę zakwalifikowaną do udziału w projekcie „Nowe szanse i możliwości”, która została wskazana do realizacji niniejszego kursu zawodowego. Pojęcie uczestnik/uczestniczka projektu jest tożsame z pojęciem uczestnik/uczestniczka kursu i stosowane zamiennie w dalszej części szacowania.

Kurs zawodowy powinien zakończyć się państwowym egzaminem zewnętrznym, organizowanym przez właściwy i uprawniony do tego organ, prowadzącym do uzyskania dokumentów potwierdzających nabyte umiejętności/kompetencje/kwalifikacje.

Kod CPV: 80530000-8 usługi szkolenia zawodowego.

Uczestnikami/uczestniczkami projektu „Nowe szanse i możliwości” są:

- osoby lub rodziny zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz otoczenie tych osób, doświadczające wielokrotnego wykluczenia społecznego,

- osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, z niepełnosprawnością sprzężoną oraz osoby z zaburzeniami psychicznymi, w tym osoby z niepełnoprawnością intelektualną i osoby z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi,

- osoby lub rodziny korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, zamieszkałe na terenie miasta Świętochłowice (dzielnice Chropaczów i Lipiny). Kurs zawodowy będący przedmiotem szacowania wartości zamówienia wynika ze zdiagnozowanych potrzeb uczestników/uczestniczek oraz z barometru zawodów deficytowych w mieście Świętochłowice w latach 2020-2021.

II. Szczegółowy opis szacowanego zamówienia.

Przedmiotem szacowanego zamówienia jest kompleksowa usługa zorganizowania oraz przeprowadzenia kursu zawodowego pn. „Magazynier z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem” oraz wyrobienie książeczki sanitarno-epidemiologicznej w łącznym wymiarze 120 godzin dydaktycznych dla 3 uczestników/uczestniczek projektu „Nowe szanse i możliwości”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej: IX. Włączenie społeczne dla działania: 9.1. Aktywna integracja dla poddziałania: 9.1.1. Wzmacnianie Potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych – ZIT.

Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Wymaga się, żeby kurs opierał się o programy bazujące na profilach zawodowych lub modułowych programach kończących się egzaminem zewnętrznym przed komisją powołaną przez Urząd Nadzoru Technicznego. Egzamin ma na celu weryfikację umiejętności i kwalifikacji nabytych podczas kursu poprzez uzyskanie dokumentu potwierdzającego nabyte kwalifikacje i uprawnienia do podjęcia pracy jako operator danego urządzenia.

Wymiar godzinowy i liczba uczestników/uczestniczek kursu:

Łącznie 120 godzin dydaktycznych dla 3 uczestników/uczestniczek projektu, z czego minimum 39 godzin dydaktycznych przeznaczonych na część teoretyczną i zajęcia praktyczne z zasad obsługi urządzeń transportu bliskiego (zgodnie z minimalnymi wymaganiami dotyczącymi programów szkoleń dla osób ubiegających się o uzyskanie zaświadczenia kwalifikującego do obsługi urządzeń transportu bliskiego – Program nr 2/2020/OUTB).

Częstotliwość zajęć:

Zaleca się, aby zajęcia prowadzone były w 3 dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt, w godzinach pomiędzy 16:00 a 21:00, w wymiarze minimum 5 godzin dydaktycznych dziennie, a łączny wymiar przerw w danym dniu nie powinien wynosić więcej niż 30 minut.

Część teoretyczna:

Część teoretyczna musi się odbywać w salach szkoleniowych dostosowanych do liczby uczestników/uczestniczek, wyposażonych w miejsca siedzące, gdzie zapewnione będą właściwe warunki BHP i przeciwpożarowe, dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia i zapewnienia oświetlenia sztucznego oraz zaplecze sanitarne. Sala powinna być wyposażona w rzutnik i ekran i/lub tablicę/flipchart w zależności od sposobu przeprowadzania zajęć.

Zajęcia praktyczne:

Zajęcia praktyczne muszą odbywać się w pomieszczeniach przeznaczonych do zajęć praktycznych, wyposażonych w niezbędny sprzęt i urządzenia oraz oprogramowanie do ich realizacji, z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków szkolenia.

Program kursu:

Program kursu magazyniera powinien obejmować co najmniej następującą tematykę :

- bezpieczeństwo i higiena pracy,

- podstawy logistyki,

- organizowanie pracy magazynu,

- przechowywanie zapasów,

- przyjmowanie i wydawanie zapasów,

- zabezpieczanie majątku,

- obsługiwanie klientów i kontrahentów,

- język obcy zawodowy,

- kompetencje personalne i społeczne.

Część kursu dotycząca obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem powinna obejmować następującą tematykę:

- wymagania kwalifikacyjne dla osób obsługujących urządzenia transportu bliskiego podlegające nadzorowi technicznemu,

- rodzaje urządzeń transportu bliskiego podlegające dozorowi technicznemu,

- udźwig i grupa natężenia pracy,

- pojęcie stateczności urządzenia,

- budowa urządzeń,

- budowa urządzenia właściwego dla grupy, kategorii i rodzaju (przeznaczenia),

- mechanizmy oraz ich budowa i działanie,

- urządzenia zabezpieczające stosowane w urządzeniach transportu bliskiego,

- wyposażenie elektryczne (hydrauliczne, pneumatyczne),

- obsługa urządzenia transportu bliskiego: czynności obsługującego przed przystąpieniem do pracy, w czasie pracy i po zakończeniu pracy, sterowanie mechanizmami urządzeń ogólnego przeznaczenia i specjalnych, sprawdzanie działania urządzeń zabezpieczających i hamulców itp. zasady ogólne,

- obsługa: czynności obsługującego przed przystąpieniem do pracy, w czasie pracy i po zakończeniu pracy, sterowanie mechanizmami urządzeń ogólnego przeznaczenia i specjalnych, sprawdzanie działania urządzeń zabezpieczających i hamulców itp. zasady szczegółowe,

- współpraca z hakowymi,

- praca w specyficznych warunkach jak np. praca zespołowa urządzeń, transport ładunku przez otwory w stropach, praca w warunkach kolizyjnych, praca w pobliżu na powietrznych linii energetycznych itp.,

- zasady bezpiecznej eksploatacji, urządzeń zasilanych gazem (LPG, CNG),

- warunki bezpiecznej pracy,

- BHP przy obsłudze urządzeń,

- niebezpieczne uszkodzenie/nieszczęśliwy wypadek – procedura postępowania,

- program uzupełniający tj. mechanika – droga, czas, prędkość, rodzaje ruchów, prędkość ruchów, prędkość ruchów roboczych, równowaga sił, stateczność i elektrotechnika – natężenie prądu, napięcie – różnica potencjałów, oporność, prawo Ohma, rodzaje prądu, rodzaje odbiorników prądu.

Kurs musi zawierać wszystkie elementy wynikające z§ 71 ust. 3 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 roku w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014, poz. 667).

Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia i przekazania w pierwszym dniu zajęć wszystkim uczestnikom/uczestniczkom kursu kompletu materiałów szkoleniowych, dydaktycznych obejmujących program kursu i odwołania do źródeł wiedzy, na której zostały one oparte, z poszanowaniem praw autorskich.

Egzamin wewnętrzny:

Wykonawca jest zobowiązany do zorganizowania egzaminu wewnętrznego, przeprowadzonego przez komisję powołaną przez Wykonawcę. Ponadto po ukończeniu kursu uczestnicy/uczestniczki projektu muszą otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu wydane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych lub inne równoważne wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Egzamin zewnętrzny:

Po pozytywnie zdanym przez uczestnika/uczestniczkę projektu egzaminie wewnętrznym w zakresie przedmiotu szacowana wartości zamówienia, Wykonawca niezwłocznie zgłasza danego uczestnika/uczestniczkę projektu do Urzędu Nadzoru Technicznego celem ustalenia terminu przeprowadzenia egzaminu potwierdzającego nabyte umiejętności i kończącego się uzyskaniem Ceryfikatu.

Wykonawca zapewni realizację kursu w sposób rzetelny, tak aby każdy uczestnik/uczestniczka kursu zdał w/w egzamin zewnętrzny z pozytywnym rezultatem. W przypadku uzyskania przez uczestnika/uczestniczkę kursu negatywnego wyniku egzaminu zewnętrznego, Wykonawca zobowiąże się do koordynowania działań dotyczących ustalenia poprawkowego egzaminu zewnętrznego w terminie najkrótszym z możliwych oraz poinformowania uczestnika/uczestniczki kursu oraz Zamawiającego o jego terminie.

Do zobowiązań Wykonawcy w ramach realizacji przedmiotu zamówienia będzie należało:

1. Wskazanie i opłacenie dla 3 uczestników/uczestniczek projektu badań lekarskich przed rozpoczęciem kursu w celu potwierdzenia braku przeciwwskazań do podjęcia kursu (koszt badań lekarskich należy uwzględnić w cenie kursu).

2. Organizacja i przeprowadzanie kursu zawodowego pn. „Magazynier z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem”dla 3 uczestników/uczestniczek projektu we wskazanym zakresie tematycznym, zgodnym z przedmiotem szacowania wartości zamówienia.

3. Zorganizowanie dla 3 uczestników/uczestniczek kursu egzaminów zewnętrznych prowadzących do uzyskania powszechnie rozpoznawanego i akceptowanego w branży certyfikatu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji (koszt egzaminu wraz z dodatkowym egzaminem poprawkowym na okoliczność otrzymania negatywnego wyniku należy uwzględnić w cenie kursu), w tym:

a) przygotowanie egzaminów,

b) zapewnienie egzaminatorów,

c) zapewnienie niezbędnego sprzętu oraz odpowiednio wyposażonej sali na egzaminy, spełniających odpowiednie wymagania w zakresie bhp,

d) prowadzenie dokumentacji z przebiegu egzaminów, w tym wydanie protokołów egzaminacyjnych,

e) wydanie dokumentów poświadczających nabycie kwalifikacji i/lub kompetencji zawodowych.

4. Zorganizowanie badania w celu wydania książeczki sanitarno-epidemiologicznej 3 uczestnikom/uczestniczkom projektu (koszt badania, koszt książeczki oraz koszt wizyty w Poradni Medycyny Pracy należy uwzględnić w kosztach kursu),

5. Zapewnienie ubezpieczenia NNW dla 3 uczestników/uczestniczek kursu (należy uwzględnić w kosztach kursu),

6. Zapewnienie odzieży roboczej dla 3 uczestników/uczestniczek kursu (należy uwzględnić w kosztach kursu),

7. Zorganizowanie i wydanie biletów na przejazd 3 uczestników/uczestniczek projektu do miejsca odbywania się kursu (koszt przejazdu należy uwzględnić w kosztach kursu). Ponadto Wykonawca może zorganizować i przeprowadzić kurs jedynie w miejscach, do których czas dojazdu osób w nim uczestniczących z siedziby Zamawiającego nie przekracza łącznie dwóch godzin zegarowych. Łączny czas w tym przypadku oznacza czas poświęcony na dojazd oraz powrót z zajęć publicznymi środkami transportu.

8. Zapewnienie kadry dydaktycznej bezpośrednio realizującej kurs (wykładowcy, instruktorzy/trenerzy), legitymującej się wykształceniem wyższym/średnim/zawodowym, posiadających certyfikaty/zaświadczenia/lub inne dokumenty potwierdzające uprawnienia umożliwiające przeprowadzenie kursu w zakresie przedstawionego programu oraz doświadczenie w przeprowadzaniu zajęć (kursy, szkolenia, wykłady, warsztaty) w zakresie związanym z tematyką niniejszego kursu, przy czym minimalne udokumentowane doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie nie może być krótsze niż 200 godzin w ciągu ostatnich 3 lat (licząc wstecz od daty złożenia szacowania wartości zamówienia).

9. Zapewnienie właściwych warunków lokalowych do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych (zapewniając komfort uczenia się), tj. sali/pomieszczeń wyposażonych w niezbędny sprzęt, spełniających wymogi BHP, oświetleniowe, posiadających instalację grzewczą oraz odpowiednie zaplecze sanitarne, wyposażonej w niezbędne środki higieniczne dla uczestników/uczestniczek projektu tj. środki dezynfekujące do rąk, do powierzchni oraz maseczki jednorazowe.

10. Oznaczenie sali/sal oraz budynków, w których będzie prowadzony kurs oraz egzaminy wewnętrzne i zewnętrzne zgodnie z zasadami promocji i oznakowania projektów w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 oraz umieszczanie logotypów na stworzonej dokumentacji (wydruk dokumentów z logotypami w kolorze).

11. Zapewnienie odpowiedniego miejsca do zajęć praktycznych.

12. Zapewnienie co najmniej 1 wózka jezdniowego na maksymalnie 3 uczestników/uczestniczki kursu. Praktyczną naukę jazdy na wózkach jezdniowych należy prowadzić w grupach nie większych niż 3 osoby na jeden wózek jezdniowy, pod warunkiem, że osoby aktualnie niejeżdżące wózkiem obserwują wykonywane manewry i odnotowują popełniane błędy. Warunkiem koniecznym jest to, że każdy uczestnik/uczestniczka kursu musi wyjeździć tę samą ilość minut w ciągu danych zajęć praktycznych.

13. Zapewnienie i przekazanie w pierwszym dniu zajęć wszystkim uczestnikom/uczestniczkom kursu kompletu materiałów szkoleniowych, obejmujących program kursu. Materiały szkoleniowe muszą zawierać podsumowanie treści kursu i odwołania do źródeł wiedzy, na której zostały oparte, z poszanowaniem praw autorskich.

14. Rzetelną i terminową, zgodną z wymogami projektowymi realizację przedmiotu umowy, w tym prowadzenie niezbędnej dokumentacji z realizacji kursu oraz egzaminów np. dzienniki zajęć, listę obecności, protokoły i karty ocen z egzaminu końcowego, potwierdzenie odbioru materiałów szkoleniowych, potwierdzenie odbioru cateringu, ankiety oceniające kurs.

15. Opracowanie i przeprowadzenie w trakcie zajęć testów wiedzy uczestników/uczestniczek kursu (na pierwszych i na ostatnich zajęciach).

16. Wydanie niezbędnych zaświadczeń o ukończeniu kursu opierając się o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych lub inne równoważne oraz sporządzenie rejestru wydanych zaświadczeń.

17. Pozostanie w pełnej dyspozycyjności w stosunku do Zamawiającego co oznacza realizację przedmiotu zamówienia w miejscu i czasie ściśle określonych w programie szkolenia zatwierdzonym przez Zamawiającego, prawidłową i efektywną realizację zadań w okresie trwania umowy oraz przekazywanie wszelkiej oryginalnej dokumentacji związanej z prowadzeniem kursu w terminie do 7 dni po zakończonym kursie.

18. Wykonania innych, dodatkowych czynności związanych z bezpośrednią realizacją projektu.

19. Wykonawca będzie zobowiązany do stałej współpracy z pracownikami projektu „Nowe szanse i możliwości” oraz niezwłocznego udostępnienia do wglądu na żądanie Zamawiającego, lub Instytucji Zarządzającej (Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach) wszelkich dokumentów związanych z realizowanym zadaniem, w tym dokumentów finansowych.

20.Wykonawca będzie zobowiązany do dbania o aktywne uczestnictwo w kursie wszystkich uczestników/uczestniczek projektu (min. 80% frekwencja na zajęciach) oraz niezwłocznego informowania Zamawiającego o nieobecnościach uczestników/uczestniczek kursu, rezygnacjach uczestników/uczestniczek kursu oraz innego rodzaju problemach lub zaległościach przez nich zgłaszanych (zgłoszenie winno nastąpić tego samego dnia telefonicznie lub mailowo).

21. Zajęcia może prowadzić więcej niż jeden wykładowca, instruktor/trener. Jeśli Wykonawca przewidzi prowadzenie zajęć również przez innych wykładowców i/lub instruktorów/trenerów będzie musiał ich uwzględnić w treści przedstawionej oferty oraz w szczegółowym programie szkolenia, wykazując przy tym, że trenerzy posiadają odpowiednie kompetencje do prowadzenia zajęć, nie niższe niż te wskazane w pkt. 8.

22. Wykonawca zobowiąże się do zapewnienia uczestnikom/uczestniczkom kursu w każdym dniu zajęć przerwy kawowej w postaci drobnego poczęstunku.

Minimalne wymogi:

a) woda mineralna gazowana/niegazowana 500 ml/1 uczestnik/uczestniczka/1 dzień zajęć,

b) soki owocowe 330 ml/1 uczestnik/uczestniczka/1 dzień zajęć,

c) kawa i herbata bez ograniczeń,

d) dodatki: cukier, mleko, cytryna,

e) mix kruchych ciastek 150 g/1 uczestnik/uczestniczka/1 dzień zajęć.

III. COVID-19.

1. Część teoretyczna i zajęcia praktyczne muszą być realizowane z uwzględnieniem rygoru sanitarnego. Dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników/uczestniczek kursu Wykonawca wdroży odpowiednie środki bezpieczeństwa i kontroli zapobiegające rozprzestrzenianiu się COVID-19 poprzez zapewnienie minimum:

- dystansu społecznego

- właściwej wentylacji pomieszczeń

- środków dezynfekującego do rąk i sprzętu.

2. W sytuacji wprowadzenia w kraju obostrzeń wynikających z podwyższenia zagrożenia zakażeniem COVID-19 uniemożliwiających przeprowadzenie kursu w trybie stacjonarnym, dopuszcza się zorganizowanie części teoretycznej kursu zdalnie z zachowaniem poniższych wymogów:

a) część teoretyczna kursu powinna być prowadzona w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem połączeń „on-line” z trenerem/trenerką (nie jest to odtwarzane nagranie), w formie umożliwiającej przekazanie i utrwalenie treści określonych w programie kursu. Liczba uczestników/uczestniczek kursu powinna umożliwić wszystkim interaktywną swobodę udziału we wszystkich przewidzianych elementach zajęć (np. ćwiczenia, rozmowa na żywo, chat, teksty, ankiety, współdzielenie ekranu);

b) materiały szkoleniowe, dydaktyczne mogą przybrać formę e-podręczników, plików dokumentów przygotowanych w dowolnym formacie. Zaleca się aby materiały zostały dostarczone uczestnikom/uczestniczkom kursu, przed jego rozpoczęciem;

c) Wykonawca powinien zapewnić rozwiązania techniczne pozwalające uczestnikom/uczestniczkom kursu w pełni zrealizować zakładany program kursu. Powinien wskazać platformę/rodzaj komunikatora, za pośrednictwem którego prowadzona zostanie teoretyczna część kursu, minimalne wymagania sprzętowe i parametry łącza sieciowego, jakie musi spełniać komputer uczestnika/uczestniczki kursu, musi wskazać niezbędne oprogramowanie umożliwiające uczestnikom/uczestniczkom kursu dostęp do prezentowanych treści i materiałów oraz wskazać link umożliwiający uczestnictwo w kursie „on-line”. W przypadku nieposiadania w domu przez uczestnika/uczestniczkę kursu odpowiedniego sprzętu (komputer/laptop/tablet itp.) umożliwiającego udział w zajęciach zdalnych lub też posiadany przez uczestnika/uczestniczkę kursu sprzęt nie posiada minimalnych wymogów umożliwiających udział w zajęciach zdalnych, Wykonawca ma obowiązek użyczyć nieodpłatnie uczestnikowi/uczestniczce kursu odpowiedni sprzęt na czas udziału danej osoby w kursie;

d) obecność i aktywność wszystkich uczestników/uczestniczek kursu w trybie zdalnym powinny być odpowiednio udokumentowane, np. poprzez monitorowanie czasu zalogowania do platformy i wygenerowanie z systemu raportu na temat obecności/aktywności uczestników/uczestniczek, czy też poprzez zebranie od uczestników/uczestniczek kursu mailowych potwierdzeń dotyczących ich obecności (ze wskazaniem formy wsparcia, daty i godzin uczestnictwa) – na tej podstawie Wykonawca powinien stworzyć listę obecności na kursie.

IV. Termin realizacji zamówienia.

Planowany termin realizacji usługi to grudzień 2021 roku – 15 marca 2022 roku. Dokładny termin zostanie ustalony przed podpisaniem umowy.

UWAGA!

Niniejsze szacowanie wartości zamówienia ma na celu jedynie zebranie informacji na temat kosztów zorganizowania i przeprowadzenia niniejszego kursu. Odpowiedź na szacowanie nie jest w żaden sposób wiążące.

Prosimy o wypełnienie załączonej tabelki zgodnie z pustymi polami podając wartość brutto i netto poszczególnych pozycji.

UWAGA!

Niniejsze szacowanie wartości zamówienia ma na celu jedynie zebranie informacji na temat kosztów zorganizowania i przeprowadzenia niniejszego kursu. Odpowiedź na szacowanie nie jest w żaden sposób wiążące. Wykonawca jest zobowiązany do wystawienia faktury i podpisania umowy.

Prosimy o wypełnienie załączonej tabelki pn. "sep netto brutto" zgodnie z pustymi polami podając wartość brutto i netto poszczególnych pozycji.

Zastrzeżenia:

- Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia zapytania o wartość szacunkową w każdej chwili, bez podania przyczyny

- koszty udziału w zapytaniu o wartość szacunkową, a w szczególności koszty sporządzenia szacowania wartości zamówienia pokrywa Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu

- złożenie zapytania o szacunkowy koszt, jak też otrzymanie w jego wyniku odpowiedzi nie jest równoznaczne z udzieleniem zamówienia przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Świętochłowicach (nie rodzi skutków w postaci zawarcia umowy).

- powyższe zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego

- osoba uprawniona do kontaktów:

Karolina Michalska – tel. 32/707 64 40 ; email: projekty@ops-sw.pl.

Przedmiot zamówienia:

Lp. Przedmiot zamówienia CPV/Indeks Ilość J.m Miejsce realizacji Termin wykonania Załącznik/Link Uwagi
1. Usługi szkolenia zawodowego 80530000-8 1 szt. Czytaj

Kryteria oceny oferty:

Lp. Nazwa kryterium Waga kryterium
1. Cena 100%

Kryteria formalne:

  1. Termin płatności: 30 dni
  2. Miejsce dostawy: siedziba
  3. Koszt transportu: po stronie wykonawcy

Pytania do postępowania "Kurs "Magazynier z obsługą wózka jezdniowego podnośnikowego" z wyrobieniem książeczki sanitartno-epidemiologicznej"

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia


Załączniki:

Odznacz wszystko w sekcjach
Zaznacz wszystko w sekcjach
Pobierz

Waluta: PLN

Wartość poniżej kwoty określonej w PZP: Tak

Wybór oferty: Bez zastosowania aukcji elektronicznej

Termin związania ofertą: 90 dni

Możliwość składania ofert cząstkowych: Nie

Możliwość składania ofert równoważnych: Nie

Możliwość składania ofert wariantowych: Nie

Uwaga:

1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.

2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.

4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...